top of page

„Gatvės muzikos dieną“ viešasis transportas tapo vietinių muzikantų scena

Gegužės 20 dieną melodijomis Tauragiškius džiugino mobilioji zona! Viešajame transporte Gatvės muzikos dieną skambėjo kanklių melodijos ir keleivius stebino skirtingo žanro dainos.


Muzika padeda pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir išjausti savo vidines emocijas. Įlipus į autobusą keleivius maloniai nustebino muzikiniai viešojo transporto maršrutai vieni su šypseną klausėsi atliekamų dainų, kiti stipriau išjautė savo jausmus. Viešojo transporto nemokamais maršrutais keliavo ir savo muzika dalinosi Perla Skalauskaitė ir grupė „Muzikos studija“.


T-1 maršrute 12 val. skambėjo Lietuvos balso dalyvės Perlos Skalauskaitės dainos, kurios palietė kiekvieno keleivio širdį. Dainininkė atliko įvairius kūrinius vienas iš jų „Kitoks pasaulis“, šios dainos atlikėjas Andrius Mamontovas 2007 metais tapo Gatvės muzikos dienos pradininkas. Jis savo draugams išsiuntė elektroninį laišką ir kvietė išeiti groti į sostinės gatves, nuo to laiko mes džiaugiamės tradicija kiekvienais metais dalintis muzikos garsais Lietuvos bei užsienio šalių miestuose.


Mokinių grupė „Muzikos studija“ keliavo ne vienu, bet dvejais maršrutais T-1 ir T-5. Tauragiškės sukurtus kūrinius, tradiciniu muzikos instrumentu kanklėmis atliko Versmės gimnazijos mokiniai ir jų mokytoja Inesa Altaravičienė. „Muzikos studija“ ne tik stebino keleivius, kurie džiaugėsi prasmingu laiku viešajame transporte ir nemokamu koncertu, bet ir parodė kaip jauni žmonės puoselėja krašto tradicijas ir garsina lietuvių liaudies muziką.


Tauragėje tai pirmoji tokia iniciatyva, keliauti viešuoju transportu su muzikos garsais, tikimės, kad tai paskatins visuomenę rinktis žalesnę alternatyvą, keliaujant Tauragės mieste, o mobilioji zona taps Gatvės muzikos dienos tradicija, kuri bus puoselėjama metai iš metų.

Comments


bottom of page