top of page

Tauragė jungiasi į „Camino Lituano“ kelią

Balandžio 29 dieną kartu su Tauragės turizmo informacijos centru ir „Camino Lituano“ keliaukite Tauragės krašte geltonų kriauklių simboliais pažymėtais takais.


Kelionė „Camino Lituano“ maršrutu leidžia sustoti kasdienybės rutinoje ir nukreipti mintis į savo dvasinį pasaulį. Šis kelias yra parengtas savarankiškam žygiavimui per visą Lietuvą, todėl galėsite žygiuoti vieną dieną, savaitgalį ar ilgiau.


Lietuviškasis „Camino Lituano“ kelias priklauso Šv. Jokūbo kelių tinklui. Šios piligriminės kelionės istorija prasidėjo Ispanijoje, juo piligrimai keliauja į Santjago de Kompostelą miestą, kur kaip tikima katedroje ilsisi Šv. Jokūbo palaikai.


Šv. Jokūbo kelias buvo įtrauktas į UNESCO paveldą , kuris žymimas geltonos kriauklės simboliu mėlyname fone, nes legenda byloja, kad apaštalas Jokūbas keliaudamas iš Jeruzalės į Ispaniją iš pakelės šaltinių naudodamas kriauklę pasisemdavo vandens.


Šis sezono atidarymo žygis, kurio atstumas 20 kilometrų, yra puiki galimybė, Tauragės atkarpose susipažinti su „Camino Lituano“ kelio bendruomenėmis, surasti pakeleivių ateičiai.


Galite įsigyti piligrimo pasą, kuris pažymės Jūsų kelionę „Camino Lituano“ maršrutu.

Pamatykite, pažinkite, pajauskite..Comments


bottom of page