top of page

Viešuoju transportu keliaukite istoriniu keliu

Birželio 9 dieną Tauragiškiai ir miesto svečiai, keliaudami viešuoju transportu, turėjo galimybę pamatyti svarbiausius miesto objektus ir išgirsti krašto istoriją.


Tauragės turizmo informacijos centras įgyvendino projektą „Kraštiečių lūpomis prabilusi Tauragės istorija“. Važiuodami viešuoju transportu T-5 maršrutu, sustokite savo kasdieninės rutinos kelyje ir išgirskite kaip Tauragės garbės pilietis Eugenijus Šaltis prabyla žemaitiškai –dūninikų tarme. Keliaudami miesto gatvėmis galėsite ne tik išgirsti originalią ir prasmingą istoriją apie 9 Tauragės objektus, bet ir pasiklausyti garso takelio, kuris apipintas Tauragės krašto praeitimi. Įraše skamba Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios varpai, kurie Valdo Latožos pagalba atgijo pasakojimuose.


Pažinti Tauragės kraštą yra galimybė pasinaudojus naujai sukurta „audio“ gidu, elektronine knyga. Ją galite atrasti Tauragės turizmo informacijos centro svetainėje, skaitmeninėje erdvėje ne tik išgirsite informaciją, bet ir pamatysite stilizuotas Tauragės objektų iliustracijas ir nuotraukas.Važiuodami Tauragės miesto gatvėmis, nepagalvojame, kad jei stovintys pastatai ir paminklai prabiltų, jie papasakotų istoriją, kuri pastatė pagrindus krašto kultūrai. Prie 17-os istorinių objektų yra pritvirtinti QR kodai, juos nuskenavus būsite nukreipiami į „audio“ gidą, elektroninę knygą ir įtraukiantys pasakojimai pasieks vietinių ir atvykstančių turistų ausis.


Viešoji įstaiga „Žaliasis regionas“ ir Turizmo informacijos centras šiuo projektu skatina kultūrinių, lankytinų objektų prieinamumą visoms žmonių grupėms ir kviečia įsitraukti Tauragiškius ir svečius atrasti Tauragės krašto istorijos objektus T-5 maršrute penktadieniais 13:45 val. ir 17:15 val., šeštadieniais 13:45 val. ir 15:20 val.Comments


bottom of page