top of page

Visame Tauragės regione - bendra viešojo transporto el. bilieto sistema

Nuo spalio 1 dienos Tauragės regione kelionės viešuoju transportu prasideda pažymėjus Žaliąją kortelę, nuskenavus QR kodą arba įsigijus vienkartinį bilietą. Kiekvienas keleivis gali išsirinkti jam patogiausią bilieto įsigijimo būdą bei rūšį ir keliauti visose keturiose savivaldybėse – Tauragėje, Jurbarke, Šilalėje ir Pagėgiuose.


Siekiant sklandžios naujovių įdiegimo pradžios, jau nuo rugsėjo 11 dienos keleiviai turėjo galimybę įsigyti Tauragės regiono viešojo transporto sistemos elektroninius bilietus. Tai leido sumažinti paskutinės dienos klientų srautus ir paskatino keleivius iš anksto pasirūpinti savo kelionėmis. Viešosios įstaigos „Žaliasis regionas” direktorės teigimu, mėnesio laikotarpyje iš viso buvo išduoti 13 967 Tauragės regiono viešojo transporto sistemos elektroniniai bilietai.


„Statistika rodo, kad keleiviai dar įsigyja elektroninius bilietus, todėl per šį mėnesį mūsų siekiamybė buvo pagerinti Žaliosios kortelės prieinamumą ir padidinti įsigijimo vietų sąrašą. Primename, kad dabar Tauragės regiono viešojo transporto sistemos el. bilietą galite įsigyti – Tauragės, Jurbarko, Šilalės ir Pagėgių autobusų stotyse, Tauragės regiono viešųjų bibliotekų filialuose bei Pagėgių savivaldybės seniūnijose.“ – teigia direktorė Gaiva Mačiulaitienė.


Tauragės regiono savivaldybės skatina mokinius rinktis tvaresnę keliavimo alternatyvą, todėl tarybų sprendimu Tauragės regiono mokiniams, kurie mokosi pagal bendrojo ugdymo programą yra taikoma 100 proc. lengvata. (Finansuojama savivaldybių biudžetų lėšomis) Todėl mėnesio laikotarpyje daugiausiai elektroninių bilietų buvo išduota mokiniams.


Tauragės regiono viešojo transporto sistemos el. bilietas ne tik leis keliauti visame regione neribotai, bet ir kvies naudotis Tauragės miesto baseinu, kuriame taikoma 10 proc. nuolaida. (Nuolaida galioja vienkartiniams suaugusiųjų apsilankymams I–IV dienomis). Tai viena iš Tauragės regiono savivaldybių ir viešosios įstaigos „Žaliasis regionas“ idėjų skatinti naudotis viešuoju transportu. Ateityje siekiama, kad su Žaliąja kortele būtų galima gauti ne tik neribotą kelionę visame regione, bet ir papildomas nuolaidas.
Comments


bottom of page