top of page

Turizmas

Tai regioninė keturių savivaldybių - Jurbarko, Šilalės, Tauragės rajonų ir Pagėgių - nauja viešoji įstaiga, kurios pagrindinis tikslas - įgyvendinti funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategiją verslo plėtros skatinimo ir investicinio patrauklumo didinimo, turizmo plėtros sąlygų gerinimo ir viešojo transporto paslaugų organizavimo Tauragės regione.

Taurage.jpg

Tauragės turizmo informacijos centras

Miestas ir rajonas apsuptas gamtos, tarp Jūros upės kilpų, iškilių piliakalnių ir vaizdingų atodangų. Pilnas nuoširdžių žmonių ir jaunų šeimų, puoselėjančių kultūrą, sportą ir meną. Kraštas, kur gamta ir žmonės kuria gyvenimą, kur rytojus kuriamas šiandien!

  • Facebook

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras

Patrauklus gyventi, aplankyti ir investuoti Nemuno kraštas su išsaugota istorija, kultūra, gamta.

  • Facebook
Jurbarkas.jpg
silaletic.jpg

Šilalės krašto turizmo
informacijos centras

Patriotiškumą, istorinį ir kultūrinį paveldą bei turizmą puoselėjantis kraštas, atviras lankymui ir bendradarbiavimui. Verslo ir kaimo plėtra užtikrina gyventojams socialinį saugumą ir aukštą gyvenimo kokybę. Tai kraštas, kuriame svarbus kiekvienas žmogus.

  • Facebook

Pagėgių krašto turizmo ir verslo informacijos centras

Pasienio kraštas, turtingas savitu Mažosios Lietuvos kultūriniu paveldu, patrauklus išskirtine gamta;  kraštas, kuriame darniai vystomas žemės ūkis, turizmas, verslas ir žalioji energetika, patogu ir saugu gyventi.

  • Facebook
pagegiutic.webp
karsuva_banner.jpg
bottom of page